• Przedsprzedaż / Robot do mycia okien Sauber V6

Symbol: v6

Intelligent Home System SAUBER V6 Robot V6 to najnowocześniejsza technologia na rynku. Jego kwadratowa konstrukcja osiąga doskonałe rezultaty. Robot do okien V6 posiada sztuczną inteligencję, dlatego oblicza idealną trasę czyszczenia, wykrywa krawędź okna i dokładnie oczyszcza całą powierzchnię dzięki innowacyjnym czujnikom rozpoznawania krawędzi i odległości.

Brak towaru
1399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru
Waga 2 kg
Zostaw telefon

 

Intelligent Home System SAUBER V6

Robot V6 to najnowocześniejsza technologia na rynku. Jego kwadratowa konstrukcja osiąga doskonałe rezultaty. Robot do okien V6 posiada sztuczną inteligencję, dlatego oblicza idealną trasę czyszczenia, wykrywa krawędź okna i dokładnie oczyszcza całą powierzchnię dzięki innowacyjnym czujnikom rozpoznawania krawędzi i odległości. Urządzenie posiada 5 bardzo skutecznych trybów czyszczenia: N, Z, Czyszczenie kierunkowe, Szybkie oraz System Czyszczenia Kół Napędowych. Robot ten odróżnia się od pozostałych kwadratowych robotów na runku systemem inteligentnego poruszania głowicy PERFECT SHINE - czyszcząc emituje ruch "dłoni człowieka" (dzięki temu po użyciu robota jest brak smug nawet na bardzo zabrudzonych oknach).  System SSP (System Suction Power) dba o bezpieczne i stabilne utrzymanie robota na wszelkich powierzchniach: okien, stołów, kabin prysznicowych, płytek łazienkowych, luster, podłóg, balustrad, szaf itp.

Pozostałe Systemy:

SaveTime: czyści dwa razy szybciej dzięki dużemu zasięgowi działania.

Extrapower Suction: wydajna pompa ssąca, która pozwala na przymocowanie do okna z maksymalnym bezpieczeństwem. 

One Touch: czyści automatycznie naciskając jeden przycisk. V6 informuje nas o stanie czyszczenia za pomocą systemów łączących światła i dźwięki.

System UPS: dzięki wbudowanemu akumulatorowi, robot nawet w czasie awarii zasilania utrzymuje się na przyssanej powierzchni.

Zainstalowane w robocie czujniki kontroli wykrywają przeszkody, puste obszary i krawędzie. 

System AutoStop: zatrzymuje się automatycznie po zakończeniu czyszczenia.

 

Robot Sauber V6 jest przyjazny dla środowiska dzięki wysokiej jakości mopowi z mikrofibry wielokrotnego użytku z 2 możliwymi sposobami czyszczenia: na sucho i na mokro (przy myciu na mokro robot zużywa do 20 razy mniej środka czyszczącego w porównaniu do mycia ręcznego).

W zestawie jest również pilot zdalnego sterowania, który umożliwia między innymi również wysłanie go w dowolne miejsce obszaru czysczącego.

 

Instrukcja pierwszego uruchomienia 


 

image

image

 

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie